مرحله دوم فروش شبکه ای

در مرحله دوم طرح فروش شبکه‌ای، کاربران خدمات اینترنت پرسرعت «های‌وب» می‌توانند با معرفی بسته‌های ویژه و سرویس‌های منتخب «های‌وب» به هر یک از دوستان و آشنایان خود از «های‌وب» هدیه بگیرند.
در حال حاضر طرح فروش شبکه ای صرفاً ویژه ی خریداران سرویس های ADSL بوده و هدیه فروش شبکه ای بابت معرفی مشترکین 4G به معرفان آنها تعلق نخواهد گرفت.


بسته‌های ویژه، سرویس‌های منتخب و هدایا

برای استفاده از این طرح کافی است در هنگام خرید بسته ویژه و سرویس‌ منتخب از «های‌وب»، نام کاربری شما پس از واریز وجه، به‌عنوان معرف ثبت شود. پس از فعال‌سازی بسته یا سرویس، ضمن بهره‌مندی دوستانتان از خدمات اینترنت پرسرعت، هدیه‌ای از طرف «های‌وب» به شما تعلق می‌گیرد. مبلغ هدیه، با توجه به بسته‌ و یا سرویس خریداری‌شده، به‌ شرح جدول زیر، از ۲۰ الی ۴۰ هزار تومان خواهد بود.

مبلغ هدیه
سرویس‌ها
۲۰,۰۰۰ تومان
سرویس‌های بین ۳۰ الی ۱۰۰ هزارتومان
(قیمت اولیه-بدون احتساب رانژه و مالیات بر ارزش افزوده)
۴۰,۰۰۰ تومان
سرویس‌های بالای ۱۰۰ هزارتومان
(قیمت اولیه-بدون احتساب رانژه و مالیات بر ارزش افزوده)

مراحل کار

 • ثبت‌نام دوست یا آشنایتان در سایت و خرید یکی از سرویس هایی با قیمت اولیه بالاتر از ۳۰,۰۰۰ تومان و یا بسته‌های ویژه ای که در مرکز موردنظر ارائه می‌شود.
 • پرداخت آنلاین وجه بسته یا سرویس و واردکردن کد معرف خود در کادر مربوطه در صفحه‌ی پس از پرداخت (کد معرف شما همان نام کاربری شما در «های‌وب» است).
 • پس از فعال شدن اینترنت دوست شما تا پایان روز شنبه هفته‌ی بعد، ۲۰,۰۰۰ یا ۴۰,۰۰۰ تومان (مطابق جدول به ازای هر بسته‌ یا سرویس فعال‌شده در طول هفته قبل)، به‌حساب کاربری شما اضافه می‌گردد. لازم به ذکر است که تاریخ فعال شدن اینترنت خریدار، ملاک محاسبه هدیه خواهد بود.
 • از اعتبار اضافه‌شده به‌حساب کاربری، می‌توانید برای خرید ترافیک، فشفشه، سرویس و... استفاده کنید. هم‌چنین درصورتی‌که اعتبار هدیه به ۵۰۰ هزار تومان برسد، قابل‌تبدیل به وجه نقدی (واریز به کارت شما) خواهد بود.

این مراحل در شکل زیر آمده است:

refferallبرای طرح سوالات خود در زمینه فروش شبکه ای می توانید از این فرم استفاده نمایید یا این که با ایمیل referral@hiweb.ir در ارتباط باشید.

زمان‌بندی افزایش اعتبار

محاسبه‌ی هدایای این طرح در روز شنبه هر هفته انجام می‌شود (درصورتی‌که شنبه‌ای تعطیل باشد، در اولین روز کاری پس از آن انجام خواهد شد). یعنی هدایای معرفی آن تعداد از دوستانتان که در بازه‌ی ۵ صبح روز شنبه‌ هفته فعلی تا ۵ صبح شنبه هفته آتی سرویسشان فعال شده است، به حساب کاربریتان واریز خواهد شد. در هر بار محاسبه، پس از واریز هدیه به‌حساب کاربری شما، پیامک و ایمیل اطلاع‌رسانی نیز برایتان ارسال می‌گردد.

به‌عنوان‌مثال: چنانچه کاربری در روز شنبه ۲۴ مهرماه با کد معرف شما سرویس حجمی ویژه ۳ماهه با ترافیک ماهانه ۲ گیگ بخرد، و اینترنت وی در تاریخ چهارشنبه ۲۸ مهرماه فعال شود، ۲۰,۰۰۰ تومان هدیه در پنل‌کاربری شما تا پایان روز شنبه ۱ آبان ماه اعمال و از طریق پیامک و ایمیل هم به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.ضوابط و قوانین

 • اعتبار هدیه فقط در صورت:
  • ـ فروش سرویس‌های بالای ۳۰,۰۰۰ تومان و بسته‌های ویژه
  • ـ برای مشترک جدید (کسی که تا‌به‌حال روی شماره تلفن موردنظر، از «های‌وب» سرویس نداشته است) و غیر از شماره کاربری فعلی عضو طرح،اعمال می‌گردد.
 • اعتبار هدیه فقط زمانی به معرف تعلق می‌گیرد که مشترک جدید معرفی‌شده، فعال شود (با های‌وب به اینترنت متصل شود)؛ بنابراین صرف پرداخت وجه از سوی مشترک جدید، موجب اعطای اعتبار هدیه به معرف نمی‌گردد.
 • در فرم نمایش داده‌شده پس از واریز وجه مشترک جدید، باید کد معرف عضو طرح وارد گردد. چنانچه در این فرم، کد معرف وارد نگردد، خرید مشترک برای معرف تحت هیچ شرایطی ثبت نخواهد شد.
 • معرفی کننده باید تمامی شرایط و ویژگی‌های بسته‌های ویژه «های‌وب» و همچنین قیمت بسته یا سرویس را برای خریدار به‌طور کامل توضیح دهد؛ یعنی باید به کلیه سؤالات مشتری پاسخ داده شود و تمامی ابهامات وی برطرف گردد. ضمناً معرف حق دریافت هیچ مبلغی اضافه‌تر از هزینه بسته یا سرویس را از مشتری ندارد. چنانچه معرف، مشتری شاکی داشته باشد (به‌عنوان‌مثال مشتری ادعا کند که توضیحات مربوطه به او داده نشده یا مبلغی اضافه‌تر از هزینه مصوب از او اخذشده)، های‌وب همواره حق را به مشتری می‌دهد و به‌اندازه مبلغ فروخته‌شده، بستانکاری (اعتبار هدیه) عضو طرح را کم کرده یا در صورت عدم وجود اعتبار هدیه، آن را منفی می‌کند. در صورت تکرار شکایت از معرف، حساب کاربری عضو طرح ملغی خواهد شد.
 • اطلاعات خواسته‌شده در بخش «اطلاعات کاربری» پنل بایستی به‌طور کامل و صحیح وارد شود. در صورت مشاهده اطلاعات مغایر با واقعیت، حساب کاربری معرف مسدود خواهد شد.
 • عضویت در این طرح به معنی اعطای نمایندگی یا رابطه کاری رسمی با های‌وب نیست. در‌صورتی‌که ادعایی بر این مبنی یا مشابه آن از سوی معرف اعلام گردد، های‌وب می‌تواند اقدامات مقتضی من‌جمله ملغی کردن حساب معرف و یا پیگیری قضایی را مدنظر قرار دهد.
 • معرف حق صدور فاکتور، دریافت مدارک یا امضای قرارداد از سمت های‌وب را ندارد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام در طرح فروش شبکه ای، یا درخواست واریز نقدی (در صورت رسیدن به سطح ۵۰۰.۰۰۰ تومان) خواهشمند است صرفا از این فرم استفاده نمایید یا با ایمیل referral@hiweb.ir در ارتباط باشید. پاسخ شما طی حداکثر ۷۲ ساعت کاری از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.
لطفا در صورت بروز خطا در هنگام ثبت کد معرف، از کل صفحه عکس گرفته و به همراه توضیحات تکمیلی، جهت بررسی به ایمیل referral@hiweb.ir ارسال فرمایید.