اخبار

در این بخش شما می توانید از جدیدترین اخبار های وب اعم از اخبار شرکت، جدیدترین سرویس ها، جدیدترین مراکز و طرح های تشویقی با خبر شوید.

اخبار
 • دعوت به همکاری

  ارديبهشت 07, 1394
  "های وب" به عنوان یکی از شرکت‌های جوان، فعال و خلاق در زمینه ارائه خدمات پهن باند، محیط بسیار مناسبی برای پذیرش استعدادهای جوان فراهم آورده است. در این راستا و به منظور تکمیل کادر فنی در سمت کارشناس مرکز تماس، از کلیه متقاضیانی که دوره Network+ را گذرانده اند، دعوت به همکاری می نماییم.
  ادامه
 • فراخوان ارزیابی کیفی و شناسایی پیمانکاران واجد شرایط در کلیه استان های کشور

  فروردین 18, 1394
  ادامه
 • عیدی "های وب" به کاربران، به مناسبت نوروز

  فروردین 08, 1394
  ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی، امیدواریم تعطیلات خوبی را پشت سر گذاشته، سال خوب و موفقی را در پیش رو داشته باشید. با آرزوی سلامتی و شادکامی، به اطلاع می رساند، مشترکین "های وب" می توانند جهت دریافت هدیه به مناسبت سال نو،به پنل کاربری خود مراجعه کرده، از 1 گیگ تا 3 گیگ فشفشه، دریافت نمایند.
  ادامه
 • فشفشه های ویژه "های وب" به مناسبت نوروز 1394

  اسفند 25, 1393
  ضمن تبریک فرا رسیدن سال 1394 و با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای تمامی مشترکین "های وب"، به اطلاع می رساند فشفشه های ویژه "های وب" به مناسبت ایام نوروز 1394، ارائه شده و از طریق پنل کاربری قابل خرید و استفاده برای مشترکین می باشد.
  ادامه
 • بهبود در سامانه پاسخگویی تلفنی مرکز تماس "های وب"

  اسفند 22, 1393
  باستحضار مشترکین گرامی می رسانیم فاز نهایی سیستم جدید سامانه پاسخ گویی تلفنی بر مبنای دسته بندی و پاسخگویی به نیازهای با اولویت بالاتر مشتریان از طریق پاسخگویی سریعتر در صف انتظار، در مرکز تماس "های وب" پیاده سازی گردید.
  ادامه
 • عذرخواهی بابت مشکل احتمالی تلفن گویای "های وب"

  اسفند 21, 1393
  در راستای تعهد "های وب" به تکریم مشتری و ارائه‌ی بهترین خدمات ارتباطی، عملکرد سامانه‌ی 1565 در حال ارتقا می‌باشد. متاسفانه تا ماه آینده احتمال ایجاد اشتباه در کارکرد بخش تخمین زمان انتظار وجود دارد.
  ادامه
 • راهنمای بررسی حجم مصرفی

  اسفند 21, 1393
  شرکت های وب جهت مدیریت حجم مصرفی مشترکین خود قسمتی را در پنل کاربری تعبیه کرده است که می توانید گزارش اتصالاتPPPoe (یکی از حالات تنظیم مودم می باشد که در صورت انتخاب این حالت اتوماتیک به اینترنت متصل خواهید شد) خود را در آن مشاهده نمایید.
  ادامه
 • دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان توسط "های وب"

  اسفند 16, 1393
  در چهاردهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان که نهم اسفندماه در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، شرکت «های‌وب» مفتخر به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان گردید.
  ادامه
 • راهنمای بررسی عوامل نویز

  اسفند 11, 1393
  های وب به عنوان اولین شرکتی که سرویس 8Mbps را در اختیار مشترکین خود قرار داده است، همواره تلاش می کند کلیه عواملی که باعث اُفت کیفیت سرویس می شود را بررسی و رفع نماید. آموزش این موارد به مشترکین می تواند رسیدگی به این گونه مشکلات را تسریع و تسهیل نماید. در این راستا مستند زیر عمده مواردی که موجب بالا رفتن نویز و افت کیفیت سرویس دریافتی می شود را معرفی کرده، روش رفع آنها را اطلاع رسانی نماید.
  ادامه
 • تغییرات در شیوه اطلاع رسانی به مشترکین "های وب"

  اسفند 09, 1393
  به استحضار می رساند از تاریخ 15 اسفند ماه، ارسال تعدادی از پیامک های اطلاع رسانی متوقف، و اطلاع رسانی ها از طریق ایمیل انجام خواهد شد.
  ادامه

امکانات این بخش: