همکاری های‌وب و واوخوان

آبان 23, 1396
۵ هزار تومان بن کتاب خرید کتاب صوتی واوخوان

۵ هزار تومان بن کتاب خرید کتاب صوتی واوخوان

به گزارش روابط عمومی های‌وب، بر اساس توافق‌های صورت گرفته با واوخوان(فروشگاه کتابهای صوتی)،‌ مشترکین گرامی می‌توانند یک بن کتاب ۵ هزارتومانی هدیه از واوخوان دریافت کنند،.

برای دریافت کد تخفیف خود پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در «بات تلگرام های‌وب»، دکمه «بن کتاب واوخوان» را لمس کنید تا کد خود را دریافت کنید.

برای استفاده از این کد تخفیف تا ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۶ فرصت دارید.

برای استفاده از کد تخفیف باید به بات تلگرام های‌وب مراجعه کنید و مراحل زیر را انجام دهید:

۱- مراجعه به بات تلگرام به آدرس: t.me/hiwebofficial_bot

۲- انتخاب گزینه «ورود به سیستم»

۳- واردکردن نام کاربری و کلمه عبور

۴- انتخاب دکمه «بن کتاب واوخوان»

۵- دریافت کد تخفیف.


روش فعال سازی بن کتاب

واوخوان را در پلی استور یا اپ استور جستجو و نصب كرده و در بخش بن كتاب (موجود در منوی اپلیكیشن) كد دریافتی را وارد نمایید. مبلغ ۵،۰۰۰ اعتبار شما شارژ شده و میتوانید برای خرید كتاب‌های صوتی از آن استفاده كنید.

معرفی واوخوان

واوخوان محل عرضه كتاب‌های گویاییست كه در بستر مشاركتی واوبوك و يا توسط دیگر فعالان حوزه تولید كتاب صوتی تهيه شده‌اند. در واوبوك ناشران كتاب، نويسندگان (مولفان و مترجمان)، گويندگان، استوديوهای صدابرداری و مديران توليد با هم مرتبط می‌شوند تا با مشاركت هم كتاب‌های گويا توليد و منتشر كنند. هريك از عوامل مشاركت كننده در توليد كتاب‌های گویا از فروش محصول نهایی سهم خواهند داشت. غالب كتاب‌های عرضه شده در واوخوان به همت اهالی فرهنگ و ادبيات و بدون پرداخت دستمزد تولید شده‌اند. پس با تهيه كتاب‌های گويا هم كتاب گوش می‌دهيد و هم از اين جنبش فرهنگی حمايت كرده‌ايد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید: