«های‌وب» امروز در حضور وزیر محترم ارتباطات، موفق به دریافت پروانه FCP شد

دارندگان پروانه Fixed Communication Provider یا FCP می‌توانند فارغ از محدودیت‌های تکنولوژی گذشته، خدماتی از قبیل دسترسی به اینترنت پرسرعت، دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت و شبکه‌های اختصاصی، خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش‌افزوده را ارائه دهند. همچنین با حذف شدن بسیاری از محدودیت‌های مبتنی بر سرویس پروانه‌های گذشته، دارندگان پروانه FCP می‌توانند سرویس‌هایی مانند VoIP، CDN، VOD، IP-TV، OTT، IP PBX را در سراسر کشور ارائه نمایند.
در مراسمی که صبح روز دوشنبه 11/آبان/94 در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، پروانه FCP از سوی محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی‌اصغر عمیدیان، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سید مرتضی موسویان، رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد به «های‌وب» اعطا شد.
به مناسبت دریافت این پروانه مشترکین «‌های‌وب» تا پایان روز دوشنبه 18/ آبان/94، می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود از یک فشفشه سه گیگ یک‌روزه به‌عنوان هدیه بهره‌مند گردند و هر زمان که مایل باشند، آن را فعال کنند.

آبان 11, 1394

نظر شما درباره این مطلب چیست؟