akhbar (24)

دارندگان پروانه Fixed Communication Provider یا FCP می‌توانند فارغ از محدودیت‌های تکنولوژی گذشته، خدماتی از قبیل دسترسی به اینترنت پرسرعت، دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت و شبکه‌های اختصاصی، خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش‌افزوده را ارائه دهند. همچنین با حذف شدن بسیاری از محدودیت‌های مبتنی بر سرویس پروانه‌های گذشته، دارندگان پروانه FCP می‌توانند سرویس‌هایی مانند VoIP، CDN، VOD، IP-TV، OTT، IP PBX را در سراسر کشور ارائه نمایند.
در مراسمی که صبح روز دوشنبه 11/آبان/94 در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، پروانه FCP از سوی محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی‌اصغر عمیدیان، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سید مرتضی موسویان، رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد به «های‌وب» اعطا شد.
به مناسبت دریافت این پروانه مشترکین «‌های‌وب» تا پایان روز دوشنبه 18/ آبان/94، می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود از یک فشفشه سه گیگ یک‌روزه به‌عنوان هدیه بهره‌مند گردند و هر زمان که مایل باشند، آن را فعال کنند.

آبان 11, 1394

نظر شما درباره این مطلب چیست؟