eighth-kindness-sparkler

مشغله‌های زندگی، کمتر وقت آزاد برای افراد باقی می‌گذارد تا به امور خیریه بپردازند؛ بنابراین تصمیم گرفتیم فرصتی برای مهربانی فراهم کنیم.
با خرید #فشفشه_مهربانی در «تب خرید – زیر تب فشفشه» در زمان‌های مشخص اعلامی، علاوه بر مصرف فشفشه‌تان، کل مبلغ را به امور خیریه اهدا می‌کنید.

در هشتمین #فشفشه_مهربانی کلیه وجوه حاصله، به «انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان» پرداخت خواهد شد.

#فشفشه_مهربانی یک فشفشه ۱ گیگ ۱ روزه باقیمت ۱۵۰۰ تومان می‌باشد که دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته در پنل کاربری به تعداد نامحدود قابل‌خرید است و کلیه وجوه حاصل از فروش آن به امور خیریه اختصاص خواهد یافت.

برای خرید این فشفشه می‌توانید در روزهای  ۲۹ و ۳۰ خرداد ماه به پنل کاربری خود مراجعه کنید.

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان:
انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلابه سرطان استان زنجان (مهرانه) به شماره ثبت ۲۷۰ در شهریورماه سال ۱۳۸۵ شکل گرفت و پس از اخذ مجوزهای قانونی از آذرماه همان سال فعالیت‌های خود را در سطح استان زنجان آغاز نمود. مهرانه تشکلی است غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی که با اتکا به فضل خداوند و مشارکت و حمایت مردم نیکوکار بر آن است تا با یاری نیروهای داوطلب مردمی امکان بهبودی بیماران مبتلابه سرطان را بیش‌ازپیش فراهم نموده و از طریق ارتقاء کمّی و کیفی سلامت جسمی و روانی بیماران، روح امید به زندگی را در آنان ایجاد نماید. کلینیک رادیوتراپی این مجموعه با استقرار دستگاه‌های فوق پیشرفته که به همت خیران این مجموعه در اوج تحریم خریداری‌شده است به بیماران سراسر کشور خدمات باکیفیت درمانی ارائه می‌دهد.

وبسایت انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان:
www.mehranehcharity.ir/

مهرانه-min
خرداد 29, 1396