به ازای هر دوستی که به های‌وب معرفی کنید تا 40.000 تومان هدیه دریافت می‌کنید.

راهنما

برای استفاده از این طرح کافی است در هنگام خرید سرویس‌‌های +ADSL2 از «های‌وب»، نام کاربری شما در هنگام ثبت نام و پس از واریز وجه، به‌عنوان معرف ثبت شود. پس از فعال‌سازی بسته یا سرویس، ضمن بهره‌مندی دوستانتان از خدمات اینترنت پرسرعت، هدیه‌ای از طرف «های‌وب» به شما تعلق می‌گیرد. مبلغ هدیه، با توجه به بسته‌ و یا سرویس خریداری‌شده، ۲۰ یا ۴۰ هزار تومان خواهد بود.

سرویس‌هایی که شامل هدایای فروش شبکه‌ای خواهد شد به شرح زیر است:


سرویس‌های یک‌ماهه

سرعت اتصال
قیمت سرویس
16Mbps
۸۰/۰۰۰ تومان
8Mbps
۵۰/۰۰۰ تومان
4Mbps
۴۰/۰۰۰ تومان
3Mbps
۳۵/۰۰۰ تومان

سرویس‌های سه‌ماهه

سرعت اتصال
قیمت سرویس
16Mbps
۲۴۰/۰۰۰ تومان
8Mbps
۱۵۰/۰۰۰ تومان
4Mbps
۱۲۰/۰۰۰ تومان
 
 

سرویس‌های شش‌ماهه

سرعت اتصال
قیمت سرویس
16Mbps
۴۳۶/۰۰۰ تومان
8Mbps
۲۷۳/۰۰۰ تومان
4Mbps
۲۴۰/۰۰۰ تومان
 
 

سرویس‌های یک ساله

سرعت اتصال
قیمت سرویس
16Mbps
۷۸۷/۰۰۰ تومان
8Mbps
۴۹۲/۰۰۰ تومان
4Mbps
۴۸۰/۰۰۰ تومان
 
 

بسته‌های ویژه

سرعت اتصال
قیمت سرویس
یکساله 16Mbps
۶۰۰/۰۰۰ تومان
شش‌ماهه 16Mbps
۲۴۰/۰۰۰ تومان
سه‌ماهه 8Mbps
۱۰۵/۰۰۰ تومان
یک‌ماهه 8Mbps
۳۶/۰۰۰ تومان

قوانین

اعتبار هدیه فقط در صورت:

  • فروش سرویس‌های غیرحجمی +ADSL2 بالای ۳۰,۰۰۰ تومان به معرف تعلق خواهد گرفت.
  • برای مشترک جدید +ADSL2 (کسی که تا‌به‌حال روی شماره تلفن موردنظر، از «های‌وب» سرویس نداشته است) و غیر از شماره کاربری فعلی عضو طرح،اعمال می‌گردد.
  • به معرفان خریداران سرویس‌های 4G هدیه فروش شبکه‌ای تعلق نخواهد گرفت.

اعتبار هدیه فقط زمانی به معرف تعلق می‌گیرد که مشترک جدید معرفی‌شده، فعال شود (با های‌وب به اینترنت متصل شود)؛ بنابراین صرف پرداخت وجه از سوی مشترک جدید، موجب اعطای اعتبار هدیه به معرف نمی‌گردد.

کد کاربری باید در مرحله ثبت‌نام اولیه در سایت های‌وب و پس از واریز وجه وارد گردد. چنانچه در هر یک از کادرهای ثبت کد معرف در مرحله ثبت‌نام یا پس از واریزوجه، کد معرف وارد نگردد، خرید مشترک برای معرف تحت هیچ شرایطی ثبت نخواهد شد.

معرفی کننده باید تمامی شرایط و ویژگی‌های سرویس‌های غیرحجمی «های‌وب» و همچنین قیمت سرویس را برای خریدار به‌طور کامل توضیح دهد؛ یعنی باید به کلیه سؤالات مشتری پاسخ داده شود و تمامی ابهامات وی برطرف گردد. ضمناً معرف حق دریافت هیچ مبلغی اضافه‌تر از هزینه سرویس را از مشتری ندارد. چنانچه معرف، مشتری شاکی داشته باشد (به‌عنوان‌مثال مشتری ادعا کند که توضیحات مربوطه به او داده نشده یا مبلغی اضافه‌تر از هزینه مصوب از او اخذشده)، های‌وب همواره حق را به مشتری می‌دهد و به‌ اندازه مبلغ فروخته‌شده، بستانکاری (اعتبار هدیه) عضو طرح را کم کرده یا در صورت عدم وجود اعتبار هدیه، آن را منفی می‌کند. در صورت تکرار شکایت از معرف، حساب کاربری عضو طرح ملغی خواهد شد.

اطلاعات خواسته‌شده در بخش «اطلاعات کاربری» پنل بایستی به‌طور کامل و صحیح وارد شود. در صورت مشاهده اطلاعات مغایر با واقعیت، حساب کاربری معرف مسدود خواهد شد.

عضویت در این طرح به معنی اعطای نمایندگی یا رابطه کاری رسمی با «های‌وب» نیست. در‌صورتی‌که ادعایی بر این مبنی یا مشابه آن از سوی معرف اعلام گردد، «های‌وب» می‌تواند اقدامات مقتضی من‌جمله ملغی کردن حساب معرف و یا پیگیری قضایی را مدنظر قرار دهد.

معرف حق صدور فاکتور، دریافت مدارک یا امضای قرارداد از سمت های‌وب را ندارد.

هدایا

پس‌ازآن که مشترک معرفی‌شده فعال شد، در اول هفته، اعتبار هدیه به‌ حساب کاربری معرف منظور می‌شود. معرف در هر زمان می‌تواند از اعتبار هدیه خود برای خرید گیگ، تمدید یا تغییر سرویس، خرید خدمات و ... استفاده نماید. همچنین اعتبار هدیه، از سطحی به بعد قابل‌تبدیل به پول می‌باشد.


زمان‌بندی افزایش اعتبار

محاسبه‌ی هدایای این طرح در روز شنبه هر هفته انجام می‌شود (درصورتی‌که شنبه‌ای تعطیل باشد، در اولین روز کاری پس‌ازآن انجام خواهد شد). یعنی هدایای معرفی آن تعداد از دوستانتان که در بازه‌ی ۵ صبح روز شنبه‌ هفته فعلی تا ۵ صبح شنبه هفته آتی سرویسشان فعال‌شده است، به‌ حساب کاربری‌تان واریز خواهد شد. در هر بار محاسبه، پس از واریز هدیه به‌ حساب کاربری شما، پیامک و ایمیل اطلاع‌رسانی نیز برایتان ارسال می‌گردد.

به‌عنوان‌مثال: چنانچه کاربری در روز شنبه‌ی این هفته با کد معرف شما سرویس غیر حجمی یک‌ماهه با سرعت ثابت 8Mbps با ترافیک کل دوره ۲۰۰ گیگابایت و قیمت ۵۰.۰۰۰ تومان بخرد، و اینترنت وی در این هفته فعال شود، در روز شنبه هفته آینده ۲۰.۰۰۰ تومان هدیه به حساب کاربریتان واریز خواهد شد.


قیمت اولیه

سرویس‌های بین ۳۰ الی ۱۰۰ هزار تومان

بدون احتساب رانژه و مالیات بر ارزش‌افزوده


مبلغ هدیه
۲۰,۰۰۰ تومان

قیمت اولیه

سرویس‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان

بدون احتساب رانژه و مالیات بر ارزش‌افزوده


مبلغ هدیه
۴۰,۰۰۰ تومان

مراحل انجام

ثبت‌نام دوست یا آشنایتان و ثبت کد معرف در کادر مشخص شده در مرحله ثبت‌نام اولیه در سایت و خرید یکی از سرویس‌های غیرحجمی باقیمت اولیه بالاتر از ۳۰,۰۰۰ تومان که در مرکز موردنظر ارائه می‌شود.

پرداخت آنلاین وجه بسته یا سرویس، و واردکردن کد معرف خود در کادر مربوطه در صفحه‌ی پس از پرداخت (کد معرف شما همان نام کاربری شما در «های‌وب» است).

پس از فعال شدن اینترنت دوست شما تا پایان روز شنبه هفته‌ی بعد، ۲۰,۰۰۰ یا ۴۰,۰۰۰ تومان (مطابق جدول موجود در قسمت هدایا به ازای هر بسته‌ یا سرویس فعال‌شده در طول هفته قبل)، به‌ حساب پنل کاربری شما واریز خواهد. لازم به ذکر است که تاریخ فعال شدن اینترنت خریدار، ملاک محاسبه هدیه خواهد بود.

از اعتبار اضافه‌شده به‌ حساب کاربری، می‌توانید برای خرید ترافیک، فشفشه، سرویس و... استفاده کنید. هم‌چنین درصورتی‌که اعتبار هدیه به ۵۰۰ هزار تومان برسد، قابل‌ تبدیل به وجه نقد (واریز به کارت شما) خواهد بود.

ویدئو

ثبت‌نام دوست یا آشنایتان در سایت و خرید یکی از سرویس‌هایی باقیمت اولیه بالاتر از ۳۰,۰۰۰ تومان که در مرکز موردنظر ارائه می‌شود.

پشتیبانی

در صورت وجود هرگونه سؤال یا ابهام در طرح فروش شبکه‌ای، یا درخواست واریز نقدی (در صورت رسیدن به سطح ۵۰۰.۰۰۰ تومان) خواهشمند است صرفاً از این فرم استفاده نمایید یا با ایمیل referral@hiweb.ir در ارتباط باشید. پاسخ شما طی حداکثر ۷۲ ساعت کاری از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

لطفاً در صورت بروز خطا در هنگام ثبت کد معرف، از کل صفحه پس از پرداخت عکس گرفته و به همراه توضیحات تکمیلی، جهت بررسی به ایمیل referral@hiweb.ir ارسال فرمایید.

go to top