توجه : این خدمت هم‌اکنون توسط های‌وب ارائه نمی‌شود.


اگرچه اینترنت پدیده بسیار جوانی است، اما همه ابعاد زندگی و کسب و کار ما را در بر گرفته است. بطوریکه حالا دنیای بزرگ ما با وجود اینترنت کوچک و کوچک تر شده و همه را به یکدیگر پیوند داده است. ایجاد امنیت در این فضای  به ظاهر کوچک که بعضا در برگیرنده مهمترین فعالیتهای روزمره است ،از دغدغه های اصلی امروزه کاربران  به شمار میرود.

توجه به نیاز مشتری همواره یکی از  مهمترین اهداف "های وب " بوده، در این راستا اقدام به همکاری با یکی از معتبر ترین شرکتهای سازنده نرم افزار آنتی ویروس در دنیا نموده است. Bitdefender طی دوسال گذشته پیشرفت چشمگیری در زمینه  تامین امنیت در برابرتهدیدهای سایبری بازار ایران داشته است.

محصولات Bitdefender دارنده ده ها نشان از مؤسسات ارزیابی مستقل نظیر AV-Comparatives و AV-Test هستند. همچنین محصولات Bitdefender به دفعات از سوی این موسسات معتبر به عنوان برترین ضد ویروس سال معرفی شده اند .

برای دانلود  نرم افزار:

می توانید  از آدرس زیر اقدام کنید:


همچنین جهت استفاده به خاطر داشته باشید :

  1. لایسنس فقط روی 2015,AntiVirus Plus 2013,2014 معتبر خواهد بود.
  2. به لحاظ تعداد دفعات فعالسازی فاقد محدودیت است. یعنی کاربرمی تواند درصورت تعویض ویندوز مجددا از همین کد استفاده کند و این درحالیست که سایر محصولات آنتی ویروس فاقد این ویژگی می باشند.
  3. دو کامپیوتر هم زمان نمی توانند از یک کد استفاده کنند و برای کامپیوتر دوم پیغام "این کد قبلا استفاده شده است" ظاهر خواهد شد. همچنین این موضع باعث سوختن لایسنس نمی شود. که این مورد نیز مزیت دیگر این آنتی ویروس در مقایسه با سایر برندها می باشد.