راهنمای استفاده از تب خرید در پنل مشترکین

ویدئوی آموزشی تب «خرید» در پنل کاربری

گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید»

برای مشاهده گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید» شما بایستی حتماً از اینترنت های‌وب استفاده نمایید؛ بدین‌صورت که پس از وارد شدن به پنل، گزینه «خروج» را انتخاب می‌کنید، سپس با نام کاربری و کلمه عبور مجدداً وارد پنل کاربری می‌شوید، در این صورت این گزینه قابل‌مشاهده خواهد بود.
درصورتی‌که از مدت‌زمان سرویس فعلی شما به هر میزانی، باقی‌مانده است و شما نیاز به تغییر سرویس و یا خرید مجدد همان سرویس فعلی را دارید، می‌توانید گزینه ابطال سرویس و خرید بسته جدید را انتخاب نمایید، اما دقت کنید که با انتخاب این گزینه زمان و حجم سرویس فعلی و همچنین خدمات خریداری‌شده روی آن صفر می‌گردد.

تب خرید

شما جهت خرید ترافیک، فشفشه، سرویس‌های حجمی و غیر حجمی، بسته‌های ویژه، آنتی‌ویروس و مودم و همچنین دریافت هدایای مناسبتی، می‌توانید از تب خرید در پنل کاربری خود استفاده نمایید.
در هنگام خرید برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید روی گزینه «توضیحات تکمیلی» که در پایین هر آیتم وجود دارد کلیک کنید.
با انتخاب هرکدام از خدمات، وارد صفحه بانک می‌شوید و با واردکردن اطلاعات پرداختی، خرید صورت می‌گیرد.


 • هدایا
  هدایایی که به مناسبت‌های مختلف به کاربران تعلق می‌گیرد مانند هدایای استانی، هدایای سراسری و هدایای سیستم ستاره دهی در این قسمت برای شما نمایش داده خواهد شد. درصورتی‌که در حال حاضر شما تمامی هدایا خود را دریافت کرده‌اید، این گزینه برای شما نمایش داده نمی‌شود.
 • ترافیک
  کاربرانی که نیاز به ترافیک مازاد بر روی سرویس خوددارند می‌توانند انواع بسته‌های ترافیکی را در این قسمت خریداری نمایند.
 • فشفشه
  کاربرانی که نیاز به ترافیک بالا باقیمت پایین دارند، می‌توانند انواع فشفشه‌ها را در این قسمت خریداری نمایند و در مدت‌زمان مشخص‌شده از آن استفاده کنند، لازم به ذکر است فشفشه‌های ویژه سیستم ستاره دهی نیز در این قسمت قابل‌خرید هستند. مزیت ترافیک فشفشه نسبت به ترافیک عادی هزینه پایین و بدون کاهش سرعت در استفاده از اینترنت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فشفشه کلیک کنید.
 • سرویس حجمی
  این سرویس‌ها دارای حجم ترافیک مشخص هستند و قابل تمدید نمی‌باشند، به این معنی که ترافیک باقیمانده (شامل ترافیک خود سرویس و ترافیک عادی خریداری‌شده در طول دوره) قابل‌انتقال به دوره بعدی نیست. تمامی حجم ترافیک روی سرویس درهمان شروع سرویس قابل‌استفاده است همچنین در صورت نیاز برای خرید حجم مازاد می‌توانید از ترافیک عادی یا فشفشه استفاده نمایید. ترافیک در پایان دوره درصورتی‌که استفاده‌نشده باشد، صفر می‌شود.
 • سرویس غیر حجمی
  سرویس‌های غیر حجمی، سرویس‌هایی با ماهیت مشابه سرویس‌های نامحدود هستند. از این نظر که ترافیک قابل‌استفاده‌ی بالایی دارند.
  تفاوت آن‌ها با سرویس‌های نامحدود معمول این است که به‌جای کاهش سرعت در هنگام گذر از میزان مصرف مشخص، سرعت آن‌ها در طول مدت ارائه سرویس همواره ثابت باقی می‌ماند. درصورتی‌که حجم روی سرویس این سرویس تمام شود، امکان خرید ترافیک عادی باقیمت کمتر از معمول، (هر گیگابایت ۱۵۰۰ تومان و در غالب بسته‌های ۵ گیگابایتی) و فشفشه‌ وجود دارد. در پایان دوره ترافیک باقیمانده این سرویس‌ها (شامل ترافیک خود سرویس و ترافیک عادی خریداری‌شده در طول دوره) قابل‌انتقال به دوره بعدی نیست و صفر می‌شود. 
  همچنین سرعت این سرویس‌ها دقیقاً معادل با پهنای باند انتخابی توسط مشترک هست.
 • بسته‌های ویژه
  در قسمت بسته‌های ویژه سرویس‌هایی به‌صورت پیشنهاد ویژه قرار داده‌شده‌اند که همراه با تعدادی فشفشه روی بسته قابل‌خرید هستند.
 • مودم و آنتی‌ویروس
  کاربرانی که نیاز به مودم یا آنتی‌ویروس دارند می‌توانند از این قسمت سایت نسبت به خرید آن‌ها اقدام نمایند


مرداد 27, 1395