صفحه اینستاگرام های وب


در سال ۹۷، یک قطار که حامل یک باکس هیجان‌انگیزه از مبدا های‌وب راه میافته و قراره های‌وبی‌ها رو خوشحال کنه. ما اسم این باکس هیجان‌انگیز رو WeeklyBox گذاشتیم.
در هفته اول جوایز چهار دستگاه PS4 بود و در هفته دوم یک سفر به کیش که سه شب اقامت در هتل ترنج کیش با یک همراه رو داشتیم و در هفته سوم ۳ دوربین EOS 100D برای سه برنده خوش‌شانس.
برای اینکه در قرعه‌کشی شرکت داده بشین فقط کافیه یکی از سرویس‌های +ADSL2 زیر رو خریداری و فعال کرده باشید.

مهلت شرکت در قرعه کشی

سرویس ها

divider۷۵ امتیاز


۵۰ امتیاز


۲۵ امتیاز


۳۰ امتیاز


۲۰ امتیاز


۱۰ امتیاز


۱۲ امتیاز


۸ امتیاز


۴ امتیاز


۳ امتیاز


۲ امتیاز


۱ امتیاز

قوانین WeeklyBox

divider

WeeklyBox اسم قرعه‌کشی هفتگی مشترکین های‌وب هست که در سال جدید از ۲۱ فروردین‌ماه، هر هفته سه‌شنبه‌ها با قوانین زیر برگزار میشه و برنده یا برندگان هرهفته رو مشخص می‌کنه:

  • ۱- در این قرعه کشی، تنها مشترکینی که در حال استفاده از یکی از سرویس‌های WeeklyBox باشند، در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد. پس حواستون باشه هر هفته قبل از سه‌شنبه، در حال استفاده از یکی از سرویس‌های WeeklyBox باشید.

  • ۲- در این قرعه‌کشی، هر سرویس امتیاز مخصوص خودش رو داره که روی تصویر سرویس‌ها هم درج شده؛ هرچقدر امتیاز بیشتری داشته باشید شانستون برای برنده شدن هم بیشتره.

  • ۳- حواستون باشه اگر زمان سرویس شما به پایان رسیده برای اینکه در قرعه‌کشی شرکت داده بشید، باید یکی از سرویس‌های WeeklyBox رو برای تمدید انتخاب کنید.

  • ۴- دوستان عزیزی که به تازگی به جمع خانواده های‌وب اضافه شده‌اند، در صورتیکه یکی از سرویس‌های WeeklyBox رو خریده باشند، از زمانی که برای اولین بار از طریق شبکه های‌وب به اینترنت وصل شوند در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد.

جوایز

divider


#weeklybox-1 
هفته اول: 4 دستگاه PS4
qustion toranj-min-min 
هفته دوم: سه روز اقامت در هتل ترنج کیش برای یک نفر با یک همراه
Untitled 
هفته سوم: ۳ دوربین EOS 100D

هفته چهارم


کلیه حقوق این وب‌سایت برای داده‌گسترعصرنوین «های‌وب» (سهامی عام) محفوظ است.