خدمات ارائه پهنای باند های‌وب دسترسی سازمان‌ها و شرکت‌ها را به‌صورت اختصاصی به اینترنت و اینترانت فراهم می‌نماید. کیفیت سرویس‌های اختصاصی پهنای باند این شرکت با توجه به نیاز مشتریان سازمانی توسط گروه حرفه‌ای پشتیبانی های‌وب تضمین‌شده است. این شرکت با توجه به دارا بودن دسترسی مستقیم و بلا واسطه به بیش از ۹۵ درصد محتوای میزبانی‌شده در کشور به همراه شماره اختصاصی پشتیبانی ۲۴ ساعته تلاش می‌نماید تا بالاترین کیفیت ممکن اینترنت اختصاصی را فراهم نماید. البته همواره این شرکت این آمادگی را دارد که به‌وسیله شبکه هیبرید ثابت و همراه خویش افزونگی لازم با توجه به درخواست مشتری مهیا سازد.
بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها وجود دارند که ادامه فعالیت تجاری آن‌ها وابسته به اینترنت است. ارسال و دریافت اطلاعات، ارتباط با سرورهای مختلف برای انجام فعالیت‌های مالی و همچنین فعالیت اقتصادی این سازمان‌ها بر پایه اینترنت استوارشده است. شرکت‌ داده گستر عصر نوین باتجربه بسیار درزمینه نصب و راه‌اندازی انواع سرویس‌های پهنای باند وسیع یا Broadband، این آمادگی را دارد که در سطح کشور سرویس فوق را در اسرع وقت برای متقاضیان راه‌اندازی نماید.

برای اطلاعات بیشتر با ۲۹۴۰۳۳۳۳-۰۲۱ تماس بگیرید
و یا با hisales@hiweb.ir مکاتبه کنید

Leased Line چنانچه امکانات مخابراتی در محل سازمان شما اجازه دهد و نیاز شما به پهنای باند در محدوده کشش کابل‌های مسی باشد، سرویس‌های Leased Line می‌تواند بهترین راه‌حل برای دسترسی به سرویس اینترنت پرسرعت باشد. برای برقراری سرویس، کافی است با واحد فروش پهنای باند شرکت تماس حاصل نمایید؛ ما از طریق امکاناتی که در اختیارداریم وجود امکانات لازم برای ایجاد ارتباط باسیم مسی میان محل کار شما و یکی از دفاتر توزیع اینترنت یا Gateway خود را موردبررسی قرار داده و در صورت مثبت بودن نتیجه، برای درخواست خط Leased Line شما از مخابرات اقدام خواهیم نمود. پس‌ازآن فقط با تحویل یک جفت مودم سرویس برقرار خواهد شد.

Point to Point Wireless در بسیاری موارد که نیاز به پهنای باند بالا وجود دارد، راه‌اندازی یک سرویس نقطه‌به‌نقطه بی‌سیم، ساده‌ترین و کارآمدترین راه‌حل به نظر می‌رسد. در این حالت بین دفتر محل کار شما و یکی از سایت‌های ما ارتباط نقطه‌به‌نقطه بدون سیم برقرار خواهد شد.

استفاده از تجهیزات باند ۲.۵ گیگاهرتز برای سرعت‌های پایین می‌تواند بهترین انتخاب باشد، اما اگر می‌خواهید به پهنای باند بسیار بالایی دسترسی داشته باشید - بخصوص اگر ISP هستید - استفاده از تجهیزات ۵ گیگاهرتز به شما پیشنهاد می‌شود. در این حالت به‌راحتی، حتی اگر بین محل سازمان شما و سایت ما دیدمستقیم هم نباشد، می‌توانید با پهنای باند بالایی تا حد ۳۰ مگاهرتز و در فاصله ۲۰ کیلومتر به اینترنت دسترسی داشته باشید.