سرویس های قابل ارائه:

شبکه ملی سلامت (شمس):
با توجه به اهداف عالی وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص هوشمند سازی و اتصال خانه ها و مراکز بهداشتی کشور که در اقصی نقاط ایران پراکنده شده اند به شبکه ملی سلامت (شمس) با هدف تجمیع اطلاعات پزشکی بیماران در سطح کشور و امکان ارائه خدمات یکپارچه با استاندارد های یکسان در سراسر کشور می باشد، شرکت داده گستر عصر نوین به عنوان یکی از اپراتور های مجری این طرح افتخار همکاری با این وزارت خانه در این امر مهم را داشته است. این شبکه در سراسر کشور و با اولویت خانه های بهداشت روستایی ایجاد شده که مبادرت به برقراری شبکه امن و خصوصی بین خانه ها و مراکز بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی تحت مدیریت می نماید. مدیریت و کنترل دسترسی شبکه در این پروژه به دانشگاه های علوم پزشکی محول شده است.

شبکه VPN اختصاصی:
این سرویس شبکه ای خصوصی و یکپارچه است که در سطح کشور امکان ایجاد دسترسی یکپارچه، امن و پایدار را برای مشتریان دارای نقاط پراکنده در سطح کشور میسر می نماید، از مشخصات و مزیت های این سرویس در صورت دریافت از شرکت داده گستر عصر نوین شامل این موارد است. - قیمت رقابتی به نسبت سایر شرکت های ارائه دهنده سرویس مشابه - قابلیت محاسبه و ارائه SLA بر روی تمامی پورت های فعال - امکان راه اندازی در تمام نقاط ایران بصورت یکپارچه و بر روی شبکه تحت تملک شرکت های وب - امکان ارائه سرویس بر روی بستر ها فیبر نوری، شبکه 4G-LTE، شبکه DSL، لینک رادیویی

اینترنت پهن باند:
یکی از نیاز های هر مجموعه کاری امکان دسترسی به اینترنت پهن باند با رعایت SLA های توافق شده می باشد، شرکت داده گستر عصر نوین امکان ارائه این خدمت در تمام نقاط کشور و در هر مقیاسی را دارد. * در مورد هر سگمنت در صفحه اطلاعات سرویس ها دو فرم ثبت درخواست پروپوزال و لوگوی مشتریان موجود سگمنت قرار داده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید پس از تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید:

فایل ضمیمه
 مشتریان


بهداشت و درمان صنعت نفت
بهداشت و درمان صنعت نفت
داروپخش
داروپخش
دانشگاه علوم پزشکی اراک
دانشگاه علوم پزشکی اراک
علوم پزشکی اردبیل
علوم پزشکی اردبیل
علوم پزشکی بابل
علوم پزشکی بابل
علوم پزشکی جیرفت
علوم پزشکی جیرفت
علوم پزشکی خلخال
علوم پزشکی خلخال
علوم پزشکی سبزوار
علوم پزشکی سبزوار
علوم پزشکی شهرکرد
علوم پزشکی شهرکرد
علوم پزشکی شیراز
علوم پزشکی شیراز
علوم پزشکی قزوین
علوم پزشکی قزوین
علوم پزشکی نیشابور
علوم پزشکی نیشابور