مرحله اول طرح فروش شبکه‌ای به اتمام رسیده است

برای اطلاع از شرایط مرحله دوم فروش شبکه‌ای، کلیک کنید


فروش شبکه ای

از آنجا که کیفیت سرویس همواره به عنوان یک اصل از سوی «های‌وب» پیگیری شده، توصیه دهان به دهان و معرفی از طریق دوستان و آشنایان عمده ترین راه آشنایی مشتریان با خدمات «های‌وب» بوده است. اکنون تصمیم داریم در کنار تلاش مستمر برای حفظ کیفیت، به پاس قدردانی از مشتریان ارزشمندمان، به ازای هر مشترک جدیدی که از سوی مشترکین فعلی معرفی می شود و یکی از بسته های ویژه «های‌وب» (گردباد، تندر، آذرخش و رگبار) را خریداری می کند، هدیه ای به معرفی کننده اهدا کنیم.برای این کار کافی است در هنگام خرید بسته ویژه از «های‌وب»، نام کاربری شما پس از واریز وجه، به عنوان معرف ثبت شود. به این ترتیب ضمن بهره مندی دوستانتان از خدمات اینترنت پرسرعت، از طرف «های‌وب»به منظور تشکر و قدردانی، به شما مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان به عنوان هدیه، پس از فعالسازی تعلق خواهد گرفت.
امید است طرح مذکور در راستای هرچه بزرگ تر شدن خانواده «های‌وب» و رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان، موثر و مفید واقع شود.


مراحل کار
 • با ثبت نام برای دوست یا آشنای خود و خرید یکی از بسته های ویژه (گردباد، تندر، آذرخش یا رگبار)، پس از واریز آنلاین وجه بسته ویژه، کد معرف خود را در کادر مربوطه در صفحه ی پس از پرداخت وارد نمایید. (کد معرف شما همان نام کاربری شما در «های‌وب» است)
 • پس از فعال شدن اینترنت دوست شما، در شنبه اول هر هفته مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان به ازای هر فعال شدن در طول هفته قبل، به حساب کاربری شما اضافه می‌گردد. (بدیهی است تاریخ فعال شدن اینترنت خریدار، برای محاسبه هدیه ملاک است.)
 • پس از جمع شدن اعتبارات، می توانید از آن برای خرید ترافیک، تمدید یا تغییر سرویس و ... استفاده نمایید. همچنین از سطحی بالاتر، می توانید اعتبار هدیه را تبدیل به وجه نقد (واریز به کارت) نمایید.برای طرح سوالات خود در زمینه فروش شبکه ای می توانید از این فرم استفاده نمایید یا این که با ایمیل referral@hiweb.ir در ارتباط باشید.


اعتبار هدیه

در این طرح، به ازای هر مشتری جدیدی که توسط شما جذب و فعال می شود، ۲۰,۰۰۰ تومان اعتبار هدیه در شنبه اول هفته به شما تخصیص داده خواهد شد. اعتبار هدیه پس از رسیدن به ۵۰۰ هزار تومان قابل تبدیل به پرداخت نقدی (واریز به کارت شما) می باشد.

در این طرح مطابق جدول زیر مجموعا ۷ نوبت، محاسبه هدایا انجام می شود. در هر بار محاسبه، پس از واریز هدیه به حساب کاربری شما، پیامک و ایمیل اطلاع رسانی نیز برای شما ارسال می گردد.

نوبت محاسبه هدایا روز تاریخ ساعت
۱ شنبه ۹۴/۱۰/۱۹ ۱۲ ظهر
۲ شنبه ۹۴/۱۰/۲۶ ۱۲ ظهر
۳ شنبه ۹۴/۱۱/۰۳ ۱۲ ظهر
۴ شنبه ۹۴/۱۱/۱۰ ۱۲ ظهر
۵ شنبه ۹۴/۱۱/۱۷ ۱۲ ظهر
۶ شنبه ۹۴/۱۱/۲۴ ۱۲ ظهر
۷ شنبه ۹۴/۱۲/۰۱ ۱۲ ظهر

به عنوان مثال : چنانچه کاربری در روز پنجشنبه ۱۷ دی ماه با کد معرف شما یک بسته ویژه بخرد، و اینترنت وی در تاریخ دوشنبه ۲۱ دی ماه فعال شود، ۲۰.۰۰۰ تومان هدیه در پنل کاربری شما در تاریخ شنبه ۲۶ دی ساعت ۱۲ ظهر اعمال و از طریق پیامک و ایمیل هم به شما اطلاع رسانی می شود که می توانید با این اعتبار هدیه، خرید سرویس، ترافیک، فشفشه و ... انجام دهید، یا این که با جمع شدن هدایا و رسیدن به مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ تومان، درخواست واریز هدیه به صورت نقدی به کارت بانکی خود را بدهید.


نحوه استفاده از اعتبار هدیه

پس از آن که مشترک معرفی شده فعال شد، در اول هفته، اعتبار هدیه به حساب کاربری معرف منظور می شود. معرف در هر زمان می تواند از اعتبار هدیه خود برای خرید گیگ، تمدید یا تغییر سرویس، خرید خدمات و ... استفاده نماید. همچنین اعتبار هدیه، از سطحی به بعد قابل تبدیل به پول می باشد.

حداقل مبلغ اعتبار هدیه (تومان) قابلیت
۱ بستانکاری در پنل (خرید ترافیک، تمدید یا تغییر سرویس و ...)
۵۰۰.۰۰۰ پرداخت نقدی (واریز به کارت) از طریق ارسال فرم درخواست مربوطه

ضوابط و قوانین

 • اعضای طرح باید اطلاعات خواسته شده در بخش "اطلاعات کاربری" در پنل را به طور کامل و صحیح وارد نمایند. در صورت مشاهده اطلاعات مغایر با واقعیت، «های‌وب» حساب کاربری معرف را مسدود می‌نماید.
 • عضویت در این طرح به معنی اعطای نمایندگی از سوی «های‌وب» یا رابطه کاری رسمی با «های‌وب» نمی باشد. در صورتی که ادعایی بر این مبنی یا مشابه آن از سوی معرف اعلام گردد، «های‌وب» می‌تواند اقدامات مقتضی من جمله ملغی کردن حساب معرف و یا پیگیری قضایی را مدنظر قرار دهد.
 • معرف حق صدور فاکتور، دریافت مدارک یا امضای قرارداد از سمت «های‌وب» را ندارد.
 • اعتبار هدیه فقط در صورت فروش بسته های ویژه (گردباد، تندر، آذرخش و رگبار) برای مشترک جدید (یعنی تا به حال روی شماره تلفن موردنظر، از «های‌وب» سرویس نداشته است) و غیر از شماره کاربری فعلی عضو طرح، اعمال می گردد و در صورت فروش سرویس های عادی (مانند سرویس های یک ماهه، سه ماهه و ...)، اعتبار هدیه منظور نمی شود. به عبارت دیگر، تنها بسته هایی شامل اعتبار هدیه می شوند که در تب "بسته های ویژه" در پنل کاربری قابل مشاهده و خرید هستند که در حال حاضر عبارتند از: گردباد، تندر، آذرخش و رگبار.
 • اعتبار هدیه فقط زمانی به معرف تعلق می گیرد، که مشترک جدید معرفی شده، فعال شود (یعنی زمانی که با «های‌وب» به اینترنت متصل شود)؛ بنابراین صرف پرداخت وجه از سوی مشترک جدید، موجب اعطای اعتبار هدیه به معرف نمی گردد.
 • مبلغ اعتبار هدیه برای کاربران که در طول یک هفته فعال شده اند، در شنبه هر هفته محاسبه و در حساب کاربری معرف منظور می گردد.
 • مبلغ اعتبار هدیه که قابل تبدیل به وجه (واریز به کارت) می باشد، فقط مجموع اعتبارات هدیه می باشد و سایر پرداخت های مشترک مدنظر قرار نمی گیرد.
 • در فرم نمایش داده شده پس از واریز وجه مشترک جدید، باید کد معرف عضو طرح وارد گردد. چنانچه در این فرم، کد معرف وارد نگردد، خرید مشترک برای معرف تحت هیچ شرایطی ثبت نخواهد شد.
 • معرفی کننده باید تمامی شرایط و ویژگی های بسته های ویژه «های‌وب» و همچنین قیمت بسته را برای خریدار به طور کامل توضیح دهد؛ یعنی باید به کلیه سوالات مشتری پاسخ داده شود و تمامی ابهامات وی برطرف گردد. ضمنا معرف حق دریافت هیچ مبلغی اضافه تر از هزینه بسته را از مشتری ندارد. چنانچه معرف، مشتری شاکی داشته باشد (به عنوان مثال مشتری ادعا کند که توضیحات بسته به او داده نشده یا مبلغی اضافه تر از هزینه بسته از او اخذ شده)، «های‌وب» همواره حق را به مشتری می دهد و به اندازه مبلغ بسته فروخته شده، بستانکاری (اعتبار هدیه) عضو طرح را کم کرده یا در صورت عدم وجود اعتبار هدیه، آن را منفی می کند. بنابراین معرف باید با توضیح کامل شرایط و ویژگی های بسته ها، موجبات رضایت مشتری را فراهم نماید. در صورت تکرار شکایت از معرف، «های‌وب» حساب کاربری عضو طرح را ملغی خواهد کرد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام در طرح فروش شبکه ای، یا درخواست واریز نقدی (در صورت رسیدن به سطح ۵۰۰.۰۰۰ تومان) خواهشمند است صرفا از این فرم استفاده نمایید یا با ایمیل referral@hiweb.ir در ارتباط باشید. پاسخ شما طی حداکثر ۷۲ ساعت کاری از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.