با توجه به وجود ساختار فیبر نوری و انشعابی بودن بسیاری از خطوط تلفن برج‌ها و مجتمع‌ها، دریافت سرویس اینترنت ADSL امکان‌پذیر نمی‌باشد. همچنین به دلیل افزایش قابل‌توجه تعداد برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری در شهرهای بزرگ و به‌ویژه تهران، مراکز مخابراتی در برخی از مناطق مختلف قادر به پاسخگویی تقاضاهای متعدد درخواست‌کنندگان برای دریافت اینترنت پرسرعت نیستند.
در همین راستا شرکت‌ های‌وب، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات انتقال داده در ایران، با به‌کارگیری سرویس‌های ویژه و اتکا به تجربه و توان خود ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها را فراهم می‌نماید.مهم‌ترین مزایای اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها:

  • ارائه خدمات مستقل از محدودیت‌های مربوط به مراکز مخابراتی
  • قابلیت استفاده از این سرویس زمانی که خط، فیبر نوری و انشعابی باشد
  • پشتیبانی 24 ساعته تلفنی و حضوری


مراحل درخواست اینترنت پرسرعت ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها:ارسال درخواست خدمات

ارسال درخواست خدمات

شما می‌توانید درخواست خود را از طریق یکی از ۲ روش زیر ثبت نمایید:

 

انجام امکان‌سنجی

انجام امکان‌سنجی

در این مرحله امکان‌سنجی نرم‌افزاری و حضوری (در صورت نیاز) توسط تیم فنی های‌وب به منظور دستیابی به اطلاعات لازم صورت میگیرد و پس از آن نتیجه به مشترک اعلام میگردد.

مذاکره و مشاوره با مشتری

مذاکره و مشاوره با مشتری

بعد از اعلام نتیجه امکان‌سنجی، مشاوره و بررسی دقیق نیازها و خدمات درخواستی مشترک صورت می‌گیرد و سپس پروپوزال نحوه ارائه خدمات به همراه کلیه موارد مربوط به اجرای این پروژه توسط تیم فروش به مشترک ارائه میشود.

عقد قرارداد با رئیس هیئت‌مدیره مجتمع

عقد قرارداد با رئیس هیئت‌مدیره مجتمع

بعد از تائید پروپوزال و انجام توافقات نهایی با مدیریت مجتمع، قراردادی فی مابین های‌وب و نماینده تایم الاختیار مجتمع عقد و نصب و راه اندازی سرویس براساس پروپوزال ارائه شده انجام خواهد شد.

نصب و راه‌اندازی تجهیزات

نصب و راه‌اندازی تجهیزات

پس از عقد قرارداد کارشناسان واحد فنی های‌وب با به‌کارگیری تجهیزات استاندارد موردنیاز نسبت به نصب و راه‌اندازی لینک مشترک در زمان‌بندی مقرر اقدام می‌نمایند.

فعال شدن سرویس

فعال شدن سرویس

به های‌وب خوش‌آمدید!
لطفا در صورت نیاز فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم:

آیا از شرکت دیگری سرویس دارید؟