Untitled-min 

افتتاح پروژه رادیو ترانک عمومی در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار خوزستان و امام جمعه محترم ماهشهر
آقای انوشیروان محسنی بندپی در سفر خود به منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر، شبکه رادیو ترانک عمومی را در مجموعه بزرگ پتروشیمی غدیر و با همکاری اپراتور رادیو ترانک عمومی کشور (های‌وب) افتتاح کرد.
بندپی با بیان ضرورت ایجاد ارتباط ایمن و پایدار در این منطقه و به ویژه برای صنایع نفت و گاز، طی یک ارتباط صوتی - تصویری بر بستر فناوری ترانک از مدیریت مجموعه های‌وب تشکر و قدردانی کرد.
از مزیت های این شبکه می‌توان به سرعت بالای برقراری سرویس، ایجاد شبکه یکپارچه و سراسری، اتصال کاربران حرفه ای به سایر شبکه های ارتباطی کشور، تامین ارتباطات حرفه ای، تامین نیازمندی های HSE در صنعت نفت و گاز کشور، تامین چتر پوشش دیتا با پهنای باند بالا برای اتصال کاربران و نیز انجام پروژه های SCADA و Telemetry در محیط های صنعتی اشاره کرد. ارتباط آنلاین، موقعیت‌یابی و همینطور سرعت دسترسی بالا با تاخیر کمتر از 40ms از مزیت های راهکار پیاده سازی شده توسط های وب برای پتروشیمی غدیر می باشد.


 


  • های‌وب
  • های وب
  • hiweb
شهریور 17, 1397