trunked-radio 

روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱  سمیناری باهدف آشنایی با خدمات اپراتور رادیوترانک عمومی کشور، وضعیت پوشش، فرآیندهای فروش و نقش آن در تأمین ارتباطات در مواقع بحرانی برگزار شد. مدعوین این سمینار شامل مدیران و کارشناسان دفتر نظارت بر طیف مناطق مختلف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بودند. در این نشست ابتدا دکتر سید نوید میرمطهری – معاون فنی و عضو هیئت‌مدیره های‌وب، به ارائه تکنولوژی‌های برتر مورداستفاده در دنیا و نگاشت آن به شبکه این اپراتور پرداختند.
به گزارش روابط عمومی های‌وب، ازجمله موضوعات مطرح‌شده در این نشست ایجاد آشنایی با خدمات قابل‌ارائه بر بستر پروانه اپراتور رادیوترانک عمومی کشور و فناوری‌ها و تکنولوژی‌های مورداستفاده بود. همچنین شبکه مدیریت بحران اپراتور رادیوترانک عمومی کشور و فعالیت‌های انجام‌شده در شرایط بحرانی در حوادث ناگوار کشور طی چند سال اخیر (از حادثه پلاسکو تا زلزله کرمان، کرمانشاه، مشهد و سیل اخیر در نوروز ۱۳۹۸ در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان) به‌تفصیل بیان گردید. وضعیت پوشش شبکه اپراتور رادیوترانک عمومی کشور مطابق با آخرین نتایج درایوتست‌های انجام‌شده بر روی نقشه به تفکیک دو تکنولوژی TETRA و 4G نیز ارائه شد.
در ادامه این نشست آقای مهندس محمدرضا حاجی‌زاده -مدیر فروش خدمات رادیو ترانک- ضمن تشکر از حاضرین در این نشست عنوان نمودند: کمتر از یک سال از ارائه خدمات این اپراتور به بهره‌برداران می‌گذرد و نیازمندی‌های متنوع و مختلفی در سراسر کشور در این حوزه وجود دارد که همگی بر بستر فناوری‌های 4G و TETRA قابلیت پاسخگویی دارد. همچنین امکان ارائه راهکار و ایجاد پوشش برای مناطق دورافتاده و خارج از محدوده پوشش با توجه به قابلیت‌های فناوری طی کمتر از یک روز میسر بوده و این دغدغه از بهره‌برداران نیز قابل‌رفع می‌باشد.
همچنین آقای حاجی‌زاده درباره فرآیندهای فروش، نحوه تعامل با متقاضیان، آخرین وضعیت مذاکره با متقاضیان و برنامه زمان‌بندی نیز گزارش‌هایی تقدیم حضار کردند.
در ادامه‌ی این سمینار انواع تجهیزات شامل بی‌سیم‌های دستی، خودرویی و ثابت در بستر فناوری TETRA و 4G و نحوه برقراری ارتباط میان فناوری‌های مختلف مانند Conventional و ... به‌صورت دمو توسط کارشناسان فنی اپراتور رادیوترانک عمومی کشور تست و اجرا گردید. در انتهای این سمینار پرسش و پاسخ در مورد دموی سرویس و همچنین نحوه تعامل با متقاضیان و فرآیندهای فروش با حضور آقایان میرمطهری و حاجی‌زاده انجام شد و به سؤالات حاضرین در حوزه فنی و فروش خدمات پاسخ داده شد.
در پایان اشاره می‌کنیم که شبکه اپراتور رادیوترانک عمومی کشور در حال حاضر در سرتاسر ایران گسترانیده شده و آماده ارائه سرویس به بهره‌برداران می‌باشد، لذا بهره‌برداران هیچ‌گونه نیازمندی به‌صرف زمان و هزینه (ایجاد شبکه، خرید و نصب تجهیزات، تأمین فرکانس، پشتیبانی و نگهداری و سایر هزینه‌ها) نداشته و صرفاً به‌عنوان بهره‌بردار اقدام به دریافت خدمات خواهند نمود.
سازمان‌های دولتي‌، خدمات عمومي شهري، بیمارستان‌ها / اورژانس / هلال‌احمر، آتش‌نشانی، تاکسيراني، حمل نقل شهري و بین‌شهری (ريلي و جاده‌ای)، فرودگاه‌ها، صنعت نفت و گاز، ارگان‌ها و مراکز اقتصادي بزرگ، سيستم بانکي، سیستم‌های دورسنجي و اسکادا / M2M، کاربران تجاري (بنگاه‌های اقتصادي کوچک) و ارتباط دريايي / بندرها از عمده‌ترین استفاده‌کنندگان و مشتریان خدمات ارائه‌شده توسط اپراتور سراسری رادیوترانک هستند.  • اپراتور رادیو ترانک کشور
  • های‌وب
  • های وب
  • internet service provider
  • hiweb
  • trunked radio
  • رادیوترانک
  • رادیو ترانک عمومی
  • رادیو ترانک
خرداد 26, 1398