لغو مجمع عمومی فوق العاده  صاحبان سهام شرکت داده گسترعصرنوین 

 پیرو آگهی دعوت منتشره در روزنامه دنیای اقتصاد به شماره ۴۹۵۴ و روزنامه اطلاعات به شماره ۲۷۶۲۴ مورخ ۹۹/۰۵/۱۶ بدینوسیله به اطلاع کلیه صاحبان سهام شرکت داده گستر عصرنوین (سهامی عام) می‌رساند که مجمع عمومی فوق العاده دعوت شده برای روز پنجشنبه تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ لغو و تاریخ برگزاری مجمع مزبور متعاقباً آگهی خواهد شد. بدیهی است مجمع عمومی عادی سالیانه به شرح آگهی منتشره برگزار خواهد گردید.

نحوه دریافت برگ حضور در مجامع
با عنایت به شیوع بیماری کرونا و در اجرای الزامات نامه شماره ۳۱/۱۰۴ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا (ابلاغی سازمان بورس و اوراق بهادار به شماره ۰۵۰/۴۴۰/ب/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶) مبنی بر تأکید بر برگزاری مجامع با حضور فیزیکی ۱۵ نفر و با توجه به ضرورت حضور سهامداران عمده، هیأت رئیسه، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی، خواهشمند است سایر سهامداران محترم بصورت الکترونیکی در مجامع حضور یافته و جلسه مجامع را از طریق:
۱) اینستاگرام شرکت به نشانی instagram.com/hiweb.official و
۲) سایت aparat.com/hiweb به صورت آنلاین مشاهده فرمایند.

شایان ذکر است که سهامداران محترم می‌توانند سوالات خود را از طریق تماس با شماره تلفن ۲۹۴۰۴۲۴۰–۰۲۱ و یا پست الکترونیک stock[a]hiweb.ir مطرح نمایند.

ضمناً به موجب ماده ۹۹ لایحه اصلاحی قانون تجارت و ماده ۱۹ اساسنامه، سهامداران محترم یا وکیل یا نماینده قانونی ایشان که در جلسه حضور می یابند، با در دست داشتن اصل کارت ملی و حسب مورد معرفی‌نامه رسمی از شخص حقوقی و یا وکالت نامه رسمی، برای دریافت برگ ورود در محل مجمع حضور یابند. با توجه به اینکه بر اساس مقررات اداره ثبت شرکت¬ها لازم است مشخصات کامل سهامداران در سامانه ثبت شرکت‌ها درج گردد، همراه داشتن اصل کارت ملی جهت ورود به مجامع الزامی می باشد.
سهامداران محترم و نمایندگان آن‌ها که علائم سرماخوردگی یا شبه آنفولانزا دارند، برای حفظ سلامت سایر سهامداران و عوامل اجرایی مجمع، از حضور در جلسه مجامع خودداری فرمایند و همچنین سهامداران و نمایندگان محترمی که در مجامع حاضر خواهند شد ملزم به رعایت موارد ذیل می باشند:
۱) همراه داشتن ماسک و دستکش؛
۲) همراه داشتن خودکار؛
۳) خودداری از دست دادن و روبوسی؛
۴) حفظ فاصله اجتماعی از دیگر شرکت‌کنندگان در طول برگزاری مجامع.

WhatsApp Image 2020-08-18 at 4.38.53 PM 

 

  • های‌وب
  • های وب
  • مجمع صاحبان سرمایه
  • بورس
  • hiweb
مرداد 29, 1399