خبر-دانشگاه-تهران 
امروز یکشنبه ۲ خرداد، مراسم کلنگ زنی "مرکز مدیریت فناوری و تجاری سازی" با مشارکت هلدینگ داده گستر عصر نوین (های وب) و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی های وب مراسم کلنگ زنی "مرکز مدیریت فناوری و تجاری سازی" با حضور مهندس سید ایمان میری مدیرعامل هلدینگ داده گستر عصر نوین(های وب) به همراه هیئت مدیره، دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، دکتر طاهر روشندل اربطانی رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و جمعی از اساتید هیئت رئیسه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر طاهر روشندل اربطانی رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با اشاره به تجربه ارزشمند هلدینگ های وب در ارائه خدمات متنوع در حوزه فناوری و نوآوری گفت: دانشگاه تهران بهترین و بزرگترین ظرفیت را برای همکاری با صنعت نوآوری و فناوری در اختیار دارد به همین منظور پروژه ساخت مرکز مدیریت فناوری و تجاری سازی بزرگترین پروژه دانشگاه تهران با هدف تجاری سازی با مشارکت هلدینگ های وب خواهد بود، این مرکز به مساحت ۲۵۰۰۰ مترمربع زیربنا با هدف ساخت امکانات ورزشی، تفریحی، استخر، تالار و سالن اجتماعات ۸۰۰ نفری و ... فضایی برای تامین مالی، مشاوره کسب و کار، تامین فضای فیزیکی، مشاوره تهیه طرح کسب و کار، توانمندسازی تیم های دانشجویی و ... با رویکرد ارائه خدمات سلف سرویس در حوزه نوآوری و فناوری خواهد بود.

در ادامه مهندس سید ایمان میری مدیرعامل هلدینگ داده گستر عصر نوین(های وب) با یک سوال سخنرانی خود را آغاز کرد:
هدف از مشارکت با دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برای احداث مرکز مدیریت فناوری و تجاری‌سازی چه بود؟

ایشان اشاره کردند دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی کشور و دانشکده مدیریت با اثرگذاری بالا با هدف تلاش برای حرکت در مرز دانش می تواند با ارتباط موثر در حوزه فناوری و نوآوری کمک شایان توجهی به توسعه فضای تجاری سازی صنایع، پیشرفت کسب و کارها، استارت آپ ها و ... داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: های وب با تامین و تقبل هزینه زیرساخت و منابع مالی ساخت مرکز مدیریت فناوری و تجاری‌سازی آورده ارزشمندتری را به ارمغان خواهد داشت:
ایجاد فضای تجاری سازی و اشتغال زایی برای کسب و کارها، استارت اپ ها و کسب و کارهای نوپا
ایجاد اشتغال برای دانشجویان در استارت اپ ها و کسب و کارهای نوپا با هدف کسب درآمد همراه با تحصیل و ایجاد سابقه کار
جذب نیروی انسانی کارآمد و تخصصی توسط کسب و کارها از مرکز مدیریت فناوری و تجاری سازی
جلوگیری از مهاجرت و حفظ دانشجویان و سرمایه های انسانی ارزشمند در کشور با ایجاد اشتغال از همان ابتدای تحصیل در دانشگاه


1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
  • فناوری
  • دانشگاه تهران
  • های‌وب
  • hiweb
خرداد 02, 1401