IMG-4723 (1) 
امروز یکشنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۱، معاونت محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با استقبال مدیرعامل هلدینگ داده گستر عصر نوین (های‌وب) از مرکز نوآوری فردا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی های‌وب، بازدید از "مرکز نوآوری فردا" با حضور دکتر علی خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مهندس سید ایمان میری مدیرعامل هلدینگ داده گستر عصر نوین(های وب) به همراه هیئت مدیره، در ساختمان اصلی "مرکز نوآوری فردا" برگزار شد.

در ابتدای این بازدید مهمانان از قسمت‌های مختلف سازمان از جمله ساختمان NOC، SOC، Contact Center و مرکز علم و فناوری فردا بازدید داشته و سپس در جلسه مشترک، دکتر هادی‌فر عضو هیئت مدیره ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان ابراز امیدواری کرد که حضور مهمانان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان ثمربخش خواهد بود. ایشان همچنین توضیحاتی درباره عملکرد و دستاوردهای سازمان در حوزه‌های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری ارایه و برای آشنایی بیشتر با سازمان به فیلم معرفی سازمان اشاره نمود.

در این جلسه دکتر خیرالدین ضمن ابراز خوشحالی از حضور در سازمان گفت: از سال‌های دور با سازمان آشنا بوده‌ام و چندین بار برای مراسم و جلسات مختلف در سازمان حضور داشته‌ام. سازمان از افتخارات حوزه فناوری ایران است و نقش مهمی در این حوزه دارد.

در این جلسه مهندس سید ایمان میری با هدف حمایت از دانشجویان با سرمایه‌گذاری به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان در پروژه "گرنت تجاری‌سازی پایان‌نامه‌های کارشناسی‌ ارشد و دکترا" و همچنین با سرمایه‌گذاری به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان در پروژه "دستیار فناوری" برای جذب و استخدام دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا مشارکت خواهد کرد. 

IMG_4566 
IMG_4573 
IMG_4575 
IMG_4580 
IMG_4765 
IMG_4599 
IMG_4634 
IMG_4637 
IMG_4685 
IMG_20220612_144232 
IMG_4657 
  • وزارت علوم
  • های‌وب
  • hiweb
خرداد 22, 1401