news-terhran 

به گزارش روابط عمومی های وب، در تاریخ ۱۳ خردادماه ۱۴۰۱ در راستای تاسیس اولین پارک‌ فناوری خصوصی توسط هلدینگ های‌وب، جناب آقای دکتر مقیمی ریاست محترم دانشگاه تهران، دکتر احمد نوحه‌گر معاون مالی اداری دانشگاه تهران، دکتر مهدی شهبازی مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و سرپرست روابط عمومی دانشگاه تهران و دکتر علی اسدی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به همراه جمعی از اساتید این دانشگاه با استقبال مهندس سید ایمان میری مدیرعامل محترم هلدینگ داده گستر عصر نوین (های وب) از پارک فناوری فردا بازدید کردند.

در ابتدای این نشست دکتر هادی فر عضو هیات مدیره هلدینگ (های وب) به معرفی واحدهای فناوری و فضاهای شرکت‌های دانش‌بنیان، ساختمان NOC، SOC، Contact Center تاسیس شده در پارک فناوری فردا پرداخت و سپس به نحوه‌ی راه‌اندازی هلدینگ های‌وب اشاره کرد.

پارک فناوری فردا با هدف تجاری‌سازی دستاورد‌های فناوران و ایجاد بستر مناسب برای رشد فناوری و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تاسیس شده است تا دانشجویان انگیزه‌ لازم برای تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان و استخدام دراین شرکت‌ها را بدست بیاورند.

در ادامه این بازدید، جلسه‌ای به منظور تشریح اقدامات انجام شده توسط های وب و نقشه راه آینده این شرکت برای بهره‌برداری از پارک فناوری فردا برگزار شد.

IB6A9650 (1) 
IB6A9756 (1) 
IB6A9535 (1) 
News2 
News4 
News1 
News3 
  • دانشگاه تهران
  • های‌وب
  • hiweb
تير 14, 1401