نیترو، سرویسی است که روزهای سرویس مشترکین را با حفظ سرعت سرویس کنونی، افزایش می‌دهد؛ با خرید نیترو می‌توان زمان اتمام سرویس را ۵ روز به تعویق انداخت. کاربرد نیترو زمانی معنا پیدا می‌کند که حجم ترافیک باقیمانده در روزهای پایانی تا اتمام سرویس قابل‌مصرف نباشد و یا فعال‌سازی فشفشه‌‌ی مدنظر نیازمند روزهای بیشتری از روزهای باقیمانده سرویس کنونی باشد.
کلیه مشترکین فعال می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری و از طریق تب «خرید» نسبت به خرید و استفاده از نیترو اقدام کنند. نکته قابل‌توجه در استفاده از این سرویس، فعال‌سازی آنی آن می‌باشد؛ به این معنی که نیتروی خریداری‌شده به‌محض خرید، بر روی سرویس فعلی فعال خواهد شد؛ اما از آنجا که در زمان فعال بودن فشفشه، امکان استفاده از نیترو وجود ندارد، در صورتیکه فشفشه فعال داشته باشید نیترو به‌صورت کد تخفیف در پنل کاربری شما ذخیره‌شده و بایستی پس از اتمام فشفشه، کد تخفیف آن را فعال نمایید.
لازم به ذکر است که بعد از خرید و فعال‌سازی نیترو، می‌توان فشفشه هم خریداری کرد اما در زمان استفاده از فشفشه، امکان استفاده از نیترو وجود ندارد (در صورت خرید، نیترو به‌صورت کد تخفیف در پنل کاربری ذخیره‌شده و بایستی پس از اتمام فشفشه، کد تخفیف آن را فعال نمود).

تلفن سراسری ۱۵۶۵ به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سؤالات شما درباره سرویس‌های «های‌وب» است.