آنتی ویروس Kasperskyتوجه : این خدمت هم‌اکنون توسط های‌وب ارائه نمی‌شود.

شیوع روز افزون تهدید های رایانه ای در سال های اخیر برای کاربران و حتی شرکت های بزرگ دردسر ساز و هزینه بر بوده است در این بین، رقابت شرکت های سازنده نرم افزار های امنیتی برای بدست آوردن سهم بیشتر از این بازار پر سود هر روز داغ تر و شدید تر می شود. انواع ویروس ها، نرم افزار های جاسوسی، حملات فیشینگ و اسپم ها باعث شده است که امروزه نصب یک نرم افزار امنیتی در اولویت کاربران خانگی و شرکت های بزرگ قرار بگیرد. اما تعدد عناوین این سری نرم افزار ها که هر کدام ویژگی ها و شعار های خاص خود را دارند باعث شده است که انتخاب از بین آنها بسیار سخت و توأم با ریسک باشد. در این بین شرکت «های‌وب» به دلیل ارج نهادن به مشترکین خود بهترین ها را ارائه می نماید.

Kaspersky Total security Mult-Device محبوب ترین و پرکاربردترین محصولات امنیتی در میان کاربران می باشند. این آنتی ویروس فوق العاده قدرتمند که از محیط کاربری جدیدی هم بهره می برد قادر است تا با دارا بودن سرعت مناسب، بانک اطلاعاتی قدرتمند از تمامی فایل های مخرب و به روز رسانی های مداوم و سریع امنیتی پایدار و مثال زدنی را برای کاربران به همراه آورد. ایجاد امنیت بر روی PC و موبایل، حفاظت از حریم خصوصی، امور مالی عکس ها، فایل ها بر روی سیستم عامل ها متفاوت مثل Windows ،MAC ، Android.

قابلیت‌های کلیدی Kaspersky Total security Multi-Device :

  • برقراری امنیتی کامل در مقابل ویروس‌ها و فایل‌های مخرب و تهدیدات اینترنتی روز دنیا
  • کنترل فایل‌های در حال اجرا در حافظه سیستم
  • برقراری امنیت برای بانک داری و خرید آنلاین
  • امنیت مثال‌زدنی در مقابل ویروس‌ها ، تروجان ها و کرم‌های اینترنتی
  • زیر نظر گرفتن تغییرات فایل‌ها -مدیریت ساده امنیت
  • مدیریت ساده امنیت
  • و...

پسورد فایل ها : hiweb

Kaspersky را هم اکنون دانلود کنید
Kaspersky Total Security 16.0.1.445

راهنمای نصب و فعالسازی

کاربران گرامی

درصورت بروز هر گونه مشکل برای پشتیبانی آنتی ویروس کسپرسکی خریداری شده از «های‌وب»، تنها می توانید با بخش پشتیبانی شرکت «اتنا» به شماره تماس ۰۲۱۴۴۲۷۶۹۳۷ تماس بگیرید.

پشتیبانی های وب