نقشه پوشش دهیبه منظور تامین ارتباطات رادیویی بهره برداران خدمات ترانک، شرکت "های وب" اقدام به پیاده سازی شبکه 4G و TETRA به طور موازی و مستقل نموده است. بهره برداران محترم می توانند نقشه پوشش خدمات را در ذیل مشاهده فرمایند.معرفی خدماتتماس فردی
امکان برقراری تماس از فرد به فرد میسر می باشد.

تماس فردی

تماس گروهی

تماس گروهی
امکان تعریف گروه های کاری مختلف و برقراری ارتباط گروهی میسر می باشد.


مکان یابی روی نقشه
امکان مشاهده کاربران شبکه بر روی نقشه، ایجاد مرزهای مجازی و تعریف آلارم های متنوع به هنگام ورود و خروج آنها وجود دارد.

مکان یابی روی نقشه

دیسپچینگ

دیسپچینگ
یک پلتفرم جامع نرم افزاری در اختیار بهره بردار قرار میگیرد که توانایی مدیریت خدمات شامل تعریف گروه های کاری، اولویت بندی کاربران و گروه ها، تماس های اضطراری، تماس های یکطرفه و ... را برعهده دارد.


انتقال فایل، تصاویر، ویدئو
امکان ارسال و دریافت فرمت های متنوعی از فایل ها، تصاویر و ویدئو در شبکه وجود دارد.

انتقال فایل، تصاویر، ویدئو

ایجاد شبکه ترانک اختصاصی فوری

ایجاد شبکه ترانک اختصاصی فوری
با استفاده از سایت پورتابل، امکان ایجاد برقراری ارتباط رادیویی به صورت فوری (طی مدت زمان 15 دقیقه) در محل های بحرانی و یا خاص میسر است. برقراری سرویس با این روش با توجه به وزن سبک (40 کیلوگرم به همراه ادوات نصب)، قابلیت حمل آسان، راه اندازی سریع، امکان استفاده به صورت Redundancy و جهت افزایش پوشش شبکه های موجود گزینه مناسبی خواهد بود. در صورت قرار گرفتن این تجهیز در ارتفاع مناسب و با در نظرداشتن شرایط جغرافیایی و اقلیمی، امکان تامین پوشش رادیویی در منطقه ای به شعاع 12 الی 15 کیلومتری فراهم می گردد. لازم به ذکر است که هر سایت پورتابل قابلیت برقراری ارتباط میان بیش از 150 هندست را به صورت محلی خواهد داشت.
همچنین ترمینال ها نیز ویژگی های منحصر به فردی دارند که به شرح زیر میباشد:

 • با استفاده از فیچر DMO امکان برقراری ارتباط تا شعاع 3 کیلومتر خارج از پوشش شبکه تترا فراهم است.
 • توان بالا (1.8 و 3 وات)
 • استانداردIP67
 • ماژول های Man-down ,GPS, Bluetooth ,RFID,…

 


معرفی تجهیزاتاین مدل به عنوان یک هندست ساده و با دوام گزینه مناسبی به منظور برقراری ارتباطات میان افراد و گروه های کاری مختلف در سازمان ها می باشد.

از ویژگی های مهم این هندست می توان به عمر باتری بالا و پشتیبانی از اندروید و شبکه 4G می باشد.

استفاده از این مدل برای به کارگیری توسط نیروهای عملیاتی نظیر آتش نشانی، حمل و نقل، معادن، بیمارستان ها، شرکت های عمرانی، هتل، دانشگاه ها و حراست توصیه می شود.

icon-lte پشتیبانی از 4G
استاندارد IP67
icon-battery باطری 3600mAh

در بسیاری از موارد، انتقال صوت به تنهایی پاسخگوی نیازمندی های ارتباطی بهره برداران نمی باشد و ترکیبی از خدمات صوت، ویدئو، دیتا، متن و ... موردنیاز می باشد. مدل TE580 این ویژگی ها را در قالب سیستم عامل اندروید در اختیار بهره برداران قرار می دهد.

استفاده از این مدل برای به کارگیری توسط نیروهای عملیاتی نظیر آتش نشانی، حمل و نقل، معادن، بیمارستان ها، شرکت های عمرانی، هتل، دانشگاه ها و حراست و ... توصیه می شود.

صفحه نمایش 2.4 اینچی
پشتیبانی از 4G
دوربین 8 مگاپیکسلی
باطری 3600mAh
استاندارد IP67
GPS/WiFi

هندست های مبتنی بر فناوری TETRA از دیرباز به منظور برقراری ارتباطات رادیویی مورد استفاده بوده اند. این هندست ها به هنگام خروج از محدوده تحت پوشش شبکه TETRA، قابلیت برقراری ارتباط تا شعاع مشخصی به صورت "دستی به دستی" را دارا می باشند.

توان بالا
صدای قوی و واضح
بدنه مقاوم
باطری 3600mAh
ضد آب استاندارد IP67
GPS
باطری 1880 mAh
صفحه کلید کامل
صفحه نمایش رنگی
product_image_sc2020_front_658x658-min 

صدای قوی و واضح
بدنه مقاوم
ضد آب استاندارد IP67
GPS
باطری 1880 mAh
صفحه کلید کامل
صفحه نمایش رنگی
Product_Image_STP9000_front_658x658px-min 

صدای قوی و واضح
بدنه مقاوم
ضد آب استاندارد IP67
GPS
باطری 1880 mAh
صفحه نمایش رنگی
Picture2-min 

صدای قوی و واضح
بدنه مقاوم
ضد آب استاندارد IP67
GPS
باطری 1880 mAh
صفحه نمایش 2 رنگ
Picture3-min 

بیسیم های خودرویی مبتنی بر فناوری TETRA بوده و دارای توان بالاتری در مقابسه با بیسیم های دستی می باشد.

صدای قوی و واضح
GPS
باطری 1880 mAh
صفحه نمایش رنگی
مناسب برای خودرو و وسایل نقلیه

درباره اپراتور ترانکاولين پروانه اپراتوری خدمات راديوترانک عمومي توسط وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در سراسر کشور (کلیه مناطق هشتگانه) با هدف ساماندهی بازار ارتباطات حرفه ای کشور به شرکت "های وب" اعطا گردید.
اهداف صدور پروانه اپراتور رادیوترانک عمومی در کشور:

 • استفاده بهینه از طیف رادیویی و جلوگیری از اشباع فرکانس هایUHF و VHF
 • صرفه جویی اقتصادی برای بهره برداران طیف
 • یکپارچه سازی شبکه های رادیویی جزیره ای کشور در سطح شهر، استان، کشور
 • ساماندهی طیف فرکانسی کشور
 • عملکرد بهتر و حرفه ای تر سرویس های بی سیم رادیویی
 • ایجاد اتصال متقابل میان شبکه های ارتباطی حرفه ای کشور
 • ایجاد یک شبکه کشوری برای پاسخگویی به نیازهای ارتباطات رادیویی در مواقع بحران

"های‌وب" به‌عنوان اپراتور خدمات رادیو ترانک عمومی کشور، اولین ارائه‌کننده ملی سرویس‌های نسل چهارم به‌طور اختصاصی برای کاربران حرفه‌ای کشور است. خدمات مخابراتی صوت و داده پهن‌باند حرفه‌ای در سراسر کشور توسط شبکه‌ی "های‌وب" ارائه خواهد شد.
ارائه خدمات توسط شرکت "های وب " در مناطق تحت تعهد ایجاد شبکه به صورت اپراتوری صورت می پذیرد و تعرفه خدمات مطابق با مصوبه شماره 2 جلسه شماره 256 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات می باشد.
"های‌وب" به‌عنوان اپراتور رادیو ترانک عمومی کشور، ارائه‌کننده‌ی خدمات مبتنی بر شبکه‌ی رادیویی ترانک دیجیتال بر پایه جدیدترین فناوری روز دنیا، در حوزه ارتباطات بی‌سیم سیار (4G/LTE) است. این مجموعه، قابلیت ترکیب و تجمیع فناوری PS-LTE را با فناوری‌های ترانک دیجیتال باند باریک از قبیل TETRA و DMR به‌عنوان استانداردهای پیشین برای ارتباطات صوتی حرفه‌ای، داراست. این شبکه‌ی سراسری، شبکه‌ای است که برای اولین بار در کشور، امکان اتصال متقابل، هم‌افزایی و همکاری بدون وقفه را به حوزه‌های فنی، اقتصادی، اجرایی خصوصی و دولتی ارائه می‌نماید. این شبکه‌ی منحصربه‌فرد، قلب سرویس‌های مخابراتی نوینی است که سرمنشأ توسعه و پویایی در کلیه صنایع و زیرساخت‌های کشور خواهد بود. در حال حاضر امکان ارائه این خدمات توسط "های وب" در کشور فراهم می باشد.

فرم ثبت نامکلیه متقاضیان و بهره برداران جهت دریافت خدمات ترانک می توانید فرم ذیل را تکمیل نمایید. کارشناسان "های وب" در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد. توجه: در صورتی که در تکمیل فرم با هر مشکل و یا سوالی مواجه شدید، تیم پشتیبانی با شماره ۰۲۱-۲۹۴۰۱۰۱۰ پاسخگوی شما خواهند بود.

فراخوان دعوت به همکاری از دارندگان پروانه های ارائه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیوییبدینوسیله از کلیه فعالین بازار ارتباطات رادیویی و شبکه های بیسیم (دارندگان پروانه های ارائه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی) دعوت به عمل می آید به منظور تکمیل لیست همکاران و تامین کنندگان این شرکت در پروژه های مختلف کشور، از طریق لینک ذیل فرم را تکمیل و ارسال نمایید.مشخصات بهره بردار

(نام سازمان/ارگان/شرکت/موسسه/...)

نیازمندی های بهره بردار

نوع کاربری را تعیین کنید.
(تقریبی با قابلیت اصلاح)
محل / جغرافیای موردنظر برای دریافت سرویس ترانک (بیسیم) توسط بهره بردار
اگر ساختمان دارای طبقات زیرزمینی می باشد، تعداد طبقات ذکر گردد.

نقشه محدوده محل دریافت سرویس
در صورتیکه نقشه ای از محدوده مدنظر به منظور دریافت خدمات رادیو ترانک وجود دارد لطفا در این قسمت آپلود شود.